vyhodnekurzy.cz

Soutěž „Směnárenské prasátko“

soutěž směnárenské prasátko

[10. 09. 2023] Soutěž “Směnárenské prasátko” skončila

Soutěž “Směnárenské prasátko” skončila 10. 09. 2023 a tak je naší milou povinností vyhlásit vítěze. Nejvyšší počet “to se mi líbí” pod svým příspěvkem s fotkou získal pan Antony Rychlík a vyhrává tak voucher na zájezd v hodnotě 5.000 Kč od cestovní kanceláře KoTour + 100 euro kapesné od společnosti EasyChange. Všem děkujeme za účast a vítězi srdečně gratulujeme!!!


Také se Vám při Vaší dovolené v zahraničí, na cestách nebo dokonce i v tuzemsku stalo, že jste chtěli vyměnit peníze, zaplatit kartou v cizí měně nebo poslat platbu do zahraničí a nabídka kurzu nebo poplatků byla tak nehorázná, že se Vám až protočily panenky?

Tak přesně díky těmto častým zkušenostem vyhlašujeme soutěž „Směnárenské prasátko“

Pokud se přímo Vám něco podobného stalo nebo jste i jen byli svědky zjevně nevýhodné nabídky směny, pošlete nám fotku nebo video a budete zařazeni do soutěže o voucher v hodnotě 5.000 Kč na dovolenou + 100 Euro kapesné.

Autor příspěvku (s fotkou nebo videem), který sleduje Facebookový profil vyhodnekurzy.cz a získá nejvíce „to se mi líbí“, odměníme výhrou.

Soutěž se vztahuje na fotky nebo videa přidané do komentářů pod soutěží na Facebookový profil vyhodnekurzy.cz a to v době od 7. 8. 2023 do 10. 9. 2023.

Vítěze s úlovkem „největšího směnárenského prasátko“ Vám s radostí oznámíme na stejném FB účtu vyhodnekurzy.cz v pondělí 11. 9. 2023. Výherce navíc dostane zprávu na svůj profil, ze kterého příspěvek postoval.

Voucher do soutěže věnovala cestovní kancelář Ko-Tour a kapesné společnost EasyChange s.r.o. Úplná pravidla soutěže včetně kontaktů najdete zde.

Těšíme se na všechny zajímavé úlovky směnárenských prasátek, stejně tak na Vaše „to se mi líbí“ při výběru vítěze a přejeme hodně štěstí!

Vaše vyhodnekurzy.cz